O firmě

Projekční a inženýrské služby na klíč pro soukromé i veřejné zadavatele od vyřízení potřebných dokumentů, přípravy plánů pro stavbu a zpracování projektu nabízí Ing. Tomáš Novotný z Prahy.

Ing. Tomáš Novotný -projekční a inženýrské služby. Nabídka komplexních projekčních a inženýrských služeb, které poskytuje Ing. Tomáš Novotný z Prahy, jistě zaujme ty z Vás, kteří plánují stavbu či přestavbu rodinného domu nebo jiného objektu.

Komplexní projekční a inženýrské služby určené soukromým i veřejným zájemcům zahrnují zařízení veškeré potřebné dokumenty, přípravu plánů a zpracování projektů a zajištění technického dozoru při samotné realizaci stavby či přestavby podle platných norem a předpisů.

Při plnění zakázek si zakládáme na spolehlivosti a solidním jednání. Neváhejte proto v případě zájmu či dotazů kontaktovat Ing. Tomáše Novotného. Zajistím odborný technický, autorský a statistický dozor na začátku, během i na konci výstavby či rekonstrukce. Vyberu za Vás vhodného dodavatele surovin či samotnou stavební firmu.

Provádím projekci domů, bytů administrativních budov, občanských staveb i výrobních hal. Obstarám zateplování objektů. Naše služby zahrnují také inženýrskou činnost, projektové práce v investiční výstavbě, služby stavebního projektanta i statika. Ulehčíme vám od mnoha starostí a formalit. Proto vyřizujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, dokumentace pro provedení stavby i výběr dodavatele, technické a autorské dozory i doporučení stavební firmy.

Naše společnost poskytuje projektové práce pro soukromé i veřejné osoby. Vypracováváme projekty: